STAFF

IL NOSTRO STAFF

Roberto Di Salvatore
Administrator - Office Sales Manager
roberto.disalvatore@deltagroups.it
Eugenia Picilli
Administrative Manager
eugenia.picilli@deltagroups.it
Stefano Tucci
Manager Systems Engineering
stefano.tucci@deltagroups.it
Stefano Brandimarte
Systems Engineering
stefano.brandimarte@deltagroups.it
Giammichele Nargiso
Web Area Manager
giammichele.nargiso@deltagroups.it
Giulia Toracchio
Social e Web Marketing
giulia.toracchio@deltagroups.it
Tornarini Alessandro
PNRR Assistance Sector
tornarini.alessandro@deltagroups.it
Umberto Della Volpe
PNRR Assistance Sector
umberto.dellavolpe@deltagroups.it
Gaia Cesinaro
PNRR Assistance Sector
gaia.cesinaro@deltagroups.it
Camilla Zurelli
PNRR Assistance Sector
camilla.zurelli@deltagroups.it
Luca Desimonte
PNRR Assistance Sector
luca.desimonte@deltagroups.it
Ivan Metiusky
Software Engineer
ivan.metiusky@deltagroups.it
Ginevra Finermini
Software Engineer
ginevra.finermini@deltagroups.it
Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.